Apie mus

AMY jau nuo 1990 metų gamina sveiką patalynę vaikams.

Klientų pasitenkinimas, sveikata ir gaunama nauda – mums yra svarbiausias tikslas. Todėl AMY gaminiuose naudojama tik aukščiausios kokybės, atestuotos medžiagos bei kontroliuojami atskiri gamybos procesai.

AMY gaminių kokybę patvirtina ir gauti apdovanojimai – iškovota I vieta konkurse – parodoje „Nėštumas ir kūdikis – tapk mama“, Lenkijoje.

AMY nuolat kuria ir atnaujina vaikiškos patalynės kolekcijas. Atsižvelgiant į klientų norus, pateikiamos įvairios naujovės, kuriančios naujas vaikiškos patalynės bei čiužinių madas.

Visos pateiktos kolekcijos gali būti komplektuojamos pagal kiekvieno kliento individualius poreikius.


Kodėl verta rinktis AMY patalynę?

AMY patalynė gaminama iš 100% medvilnės, kuri atitinka griežtas standarto Oko Tex 100 normas. Medvilnei išduotas sertifikatas Oko Tex 100 Class 1 užtikrina, kad naudojama žaliava atitinka visus ekologinius reikalavimus, gaminant gaminius vaikams iki 3 metų.
Oko Tex 100 Class 1 sertifikatas užtikrina, kad naudojamoje medžiagoje nėra formaldehido, kuris yra labai pavojingas kūdikių odelei. Taip pat, kad AMY patalynė nesukelia alerginių reakcijų.

AMY patalynės kolekcijos yra ramių pastelinių spalvų. Šios spalvos nesukels Jūsų kūdikiui nerimo bei miego sutrikimų.

Skalbiant šią patalynę spalvos neišbluks. Patalynė ilgam išliks žaisminga.

Patalynėje nėra metalinių ar plastiko elementų, kurie galėtų sužeisti Jūsų kūdikį.

Pagalvių, antklodžių, vokelių, miegmaišių užpildas yra pagamintas iš hipoalerginės medžiagos BabySoft®, kuri apsaugo kūdikį nuo perkaitimo, prakaitavimo ar sušalimo.

AMY antklodės, pagalvės ir miegmaišiai yra pakankamai pralaidūs orui. Todėl, net karščiuojantis kūdikis, tiek žiemą, tiek vasarą jausis lovytėje konfortabiliai.

Čiužinių užpildas yra iš poliuretano putų, kurių tankis ir kietumas specialiai priderintas Jūsų kūdikio svoriui.


UŽPILDAS BabySoft®

AMY patalynės užpildai (apsaugose, pagalvėse, antklodėse, vokeliuose) yra pagaminti iš specialiai naujagimiams ir kūdikiams sukurtos ir pritaikytos patentuotos hipoalerginės medžiagos BabySoft®.

BabySoft® medžiaga garantuoja, kad Jūsų kūdikis – neperkais, nesuprakaituos, nesušals.

Apsaugos su BabySoft® užpildu yra minkštos, tačiau tuo pačiu ir spyrokliuojančios (atstatančios savo formą). Tokiu būdų apsauga patikimai saugo Jūsų kūdikį nuo kietų lovytės dalių.

BabySoft® užpildo medžiagos strukūra yra specialiai pritaikyta jį gaubiančiai medvilnei. Tokiu būdu medžiaga nepatenka į paviršių, neerzina odos, nedulka. Dėka šių savybių BabySoft® rekomenduojama ir alergiškiems vaikams.

BabySoft® sudėtyje nėra jokių augalinės kilmės priemaišų, kurios galėtų sukelti alergines reakcijas. Todėl BabySoft® yra puiki alternatyva rekomenduojamiems natūraliems užpildams.

BabySoft® pasiuvimas garantuoja, kad per siūles nepraeitų šaltis.

BabySoft® nuo pradžios iki pabaigos gaminama Lenkijoje. To dėka, skirtingai nei kitų užpildų gamyboje (tuo pačiu ir naturalių, kurie gabenami, pavyzdžiui iš Kinijos) nenaudojami kenksmingi, konservuojantys bei transportavimo metu bakterijas naikinantys cheminiai priedai.

100% medvilnė išorėje ir BabySoft® viduje – tai sveika AMY patalynė Jūsų kūdikiui.